RING ca 10k guld og ØJENOPHÆNG 1 par 14k guld, 1900 tallet.

375523. RING ca 10k guld og ØJENOPHÆNG 1 par 14k guld, 1900 tallet.

Ring, stemplet JPE, str. ca 16,5, vægt 2,6 gram.
Øreringe 1 par, diameter ca 1,5 cm, vægt ca 0,7 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 797