SIPHONS, 3 stk, heraf to mærkede Sparklets England, 1900-tallet.

375481. SIPHONS, 3 stk, heraf to mærkede Sparklets England, 1900-tallet.

Højde ca 28,5 - 33 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 28,5 - 33 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 688