Kommode, gustaviansk stil, begyndelsen af det 20. århundrede.

374684. Kommode, gustaviansk stil, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 106, bredde 54, højde 86,5 cm.

Slid, beskadigelse. Afsluttet. Senere maling samt klistermærker og pletter.. 1 æske uden nøglebrik.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.064