KYSTER, 2 stk, almue, hvoraf den ene er dateret 1812.

374120. KYSTER, 2 stk, almue, hvoraf den ene er dateret 1812.

Længde 83, dybde 52, højde 33 cm el længde 58, dybde 48, højde 25 cm.

Stort slid, skader, dele mangler, renoveret og færdiggjort, en nøgle mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.375