KONTORSTOL, IKEA, Volmar.

KONTORSTOL, IKEA, Volmar.
3741096. KONTORSTOL, IKEA, Volmar.

Kontorstol i sort læder. Løftbar og justerbar ryg, sæde og armlæn
Ryghøjde 54 cm, sædehøjde 40-54 cm, sædedybde 41 cm.

Mindre slitage.
Hjul lidt træge
Nakkestøtte mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.
Hjul lidt træge
Nakkestøtte mangler.

Antal besøg: 592