STORT SPISEBORD, eg, 21. århundrede.

3740260. STORT SPISEBORD, eg, 21. århundrede.

Med 2 indsætningsskiver. Længde 210+45+45 cm. Bredde 90 cm. Højde 76 cm.

Brugsslitage, eventuelle ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 934