ALLJUSTER, 3 stk., smedejern, 1800-tallet.

373857. ALLJUSTER, 3 stk., smedejern, 1800-tallet.

En lysekrone markeret med monogram.
Højde 28 - 38 cm.

Slitage, dele mangler på en lygte.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 28 - 38 cm.

Antal besøg: 1.600