MEDIEBEVÆGELSE/SKÆNK, Stemme.

MEDIEBEVÆGELSE/SKÆNK, Stemme.
3738064. MEDIEBEVÆGELSE/SKÆNK, Stemme.

Længde ca. 180, bredde 40, højde 79 cm.

Brugsslitage. Bagdæksel med hul. Der mangler 8 hyldebærere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 299