BARVOGN, 1900-talets anden halvdel.

3737778. BARVOGN, 1900-talets anden halvdel.

Laminat og gult metal. Længde 73, bredde 41, højde 78 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 353