SKIBSSTOLE, 2 stk, omkring århundredeskiftet 1900.

373595. SKIBSSTOLE, 2 stk, omkring århundredeskiftet 1900.

Mahogni med jernbund.

Slitage og skader. 1 sæde mangler bakke til aflåsning nedenunder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mahogni med jernbund.

Antal besøg: 1.411