TO TYSKE .800 SØLVPOKALER (2).

3733758. TO TYSKE .800 SØLVPOKALER (2).

med præsentationsindskrifter dateret 1934 og 1951, det større trofæ med swag og gadroonet dekoration, 24,5 cm høj og 15,5 cm høj, 12,7 oz.

Overfladebuler, ridser og mærker, der svarer til alderen.

Tema

Silver

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Silver

Antal besøg: 134