FIGUR, bronze, på stensokkel, kvinde og rådyr, 2000-tallet.

373205. FIGUR, bronze, på stensokkel, kvinde og rådyr, 2000-tallet.

Længde 44, højde ca 42 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, enkelte ridser, stensokkel med et mindre Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 44, højde ca 42 cm.

Antal besøg: 1.296