SKAB, Nyrenæssance, slutningen af 1800-tallet.

372335. SKAB, Nyrenæssance, slutningen af 1800-tallet.

Længde 80, dybde 48, højde 99 cm.

Stor slitage og skader, dele mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 639