BOGERYLDE, Nyrenæssance, 18/1900 tallet.

372306. BOGERYLDE, Nyrenæssance, 18/1900 tallet.

Længde 163, dybde 40, højde 159 cm.

Slitage, skader, renoveret, løse dele medfølger, fødder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.978