LÆNESTOLE, 1 par, "Andorra", Bröderna Andersson, Ekenässjön AB.

372187. LÆNESTOLE, 1 par, "Andorra", Bröderna Andersson, Ekenässjön AB.

Kjole "Feodora".

Slitage, ridser. Polstring med slid, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kjole "Feodora".

Antal besøg: 1.642