SØLVBASHARPE, 1981.

SØLVBASHARPE, 1981.
3721864. SØLVBASHARPE, 1981.

Længde 90 cm.
Signeret og dateret 1981.
Med sag og snor.

Brugsslitage. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!
3721864. SØLVBASHARPE, 1981.

Længde 90 cm.
Signeret og dateret 1981.
Med sag og snor.

Antal besøg: 1.285