G PLAN. ET UDVIDELIGT SPISEBORD OG STOLE (6).

3713585. G PLAN. ET UDVIDELIGT SPISEBORD OG STOLE (6).

Det ovale udtrækkende spisebord i teak fra midten af det 20. århundrede med indvendig bladmekanisme (73 cm højde, 162 cm bredde, der strækker sig op til ca. 207 cm), 112 cm dybde, sammen med et sæt af fem G Plan spisestole. (6).

Solid stand, mærker og noget tungere slitage på toppen, nogle skrammer, etc. også.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 323