VAS, glas, Klas Göran Tinbäck, Kosta Crystal Collection, signeret.

369670. VAS, glas, Klas Göran Tinbäck, Kosta Crystal Collection, signeret.

Signeret Kosta 48256 Tinbäck.
Højde ca 32 cm.

Uvæsentligt slid, mindre bundridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Kosta 48256 Tinbäck.
Højde ca 32 cm.

Antal besøg: 3.034