SOLUR, messing, kobber, 1900-tallet.

3696502. SOLUR, messing, kobber, 1900-tallet.

Soluret holdes højt af en kvinde og en mand.
Højde ca. 83 cm, diameter ca. 50 cm.

Brugsslitage, mærker. Skrue mangler i stikkontakten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 482