SOFABORD, indisk stil.

SOFABORD, indisk stil.
3695963. SOFABORD, indisk stil.

Højde ca. 42 cm
Bredde ca. 117 cm
Dybde ca. 60 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, slidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 42 cm
Bredde ca. 117 cm
Dybde ca. 60 cm.

Antal besøg: 371