KISTA / CASSONE, barokstil, 20. århundrede.

36830. KISTA / CASSONE, barokstil, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig.
Længde 152, bredde 45, højde ca. 64 cm.

Slitage, revner, skader, dekorative dele mangler, skive med stød, dør mangler indvendigt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle tilgængelig.

Antal besøg: 634