STOLE, 5 stk, sen empire, 1800 tallet.

36790. STOLE, 5 stk, sen empire, 1800 tallet.

Udskåret indretning.

Slitage og skader, plettet betræk.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udskåret indretning.

Antal besøg: 842