SUZANNE DUCHAMP. Brooklyn bro, olie på lærred.

3678688. SUZANNE DUCHAMP. Brooklyn bro, olie på lærred.

Mål inkl ramme 72x63 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål inkl ramme 72x63 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 815