366300. MATTIAS EDWALL. "Allan på Högbergsgatan 1992" Gelatine sølv fotografi. Signeret og dateret 1998. Udgave 3/5.
Billedareal 48 x 38 cm.
Oramad Indtægterne fra auktionen går direkte til en særlig konto oprettet til projektet. Bemærk, at der ikke er nogen indkaldelsesprovision eller strejkegebyrer.
Billedareal 48 x 38 cm.