MINIATURE, 11 dele, sølv, filigran værk, 20. århundrede.

366151. MINIATURE, 11 dele, sølv, filigran værk, 20. århundrede.

Bakke med tilbehør som kaffekande, kande, sejdel, 2 glas og underkop til fods. Bakke længde 11,5 cm.
Søjlebord med oplukkelig plade, højde ca 4,5 cm.
Skab med låger og skuffe, højde ca 6,5 cm.
Lænestol, højde ca 5,5 cm.
Hestevogn, højde ca 6,5 cm.

Slitage, buler, del mangler på taget af vognen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lænestol, højde ca 5,5 cm.
Hestevogn, højde ca 6,5 cm.

Antal besøg: 1.042