Et skakbord fra det 19. århundrede.

3661262. Et skakbord fra det 19. århundrede.

Længde 89 cm, bredde udvidet 86 cm, højde ca. 63 cm.

Skakspil ikke afsluttet.
Brugsslitage, mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skakspil ikke afsluttet.

Antal besøg: 462