LARS NORRMAN. „Harem“ olie på lærred, signeret.

3659515. LARS NORRMAN. „Harem“ olie på lærred, signeret.

Signeret Lars Norrman med titel. 33 x 50 cm (47 x 64 cm).

Brugsslitage og panelbelysning.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besøg: 491