ENGELSK SKOLE (20. ÅRHUNDREDE).

3659265. ENGELSK SKOLE (20. ÅRHUNDREDE).

Primitiv ko
olie på panel
51cm bred, 41cm høj.

God generel tilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Primitiv ko
olie på panel
51cm bred, 41cm høj.

God generel tilstand.

Antal besøg: 443