ARMBÅNDSUR, Orient VX quartz, stål.

3656941. ARMBÅNDSUR, Orient VX quartz, stål.

Diameter 36,5 mm.

Brugsslitage med ridser og bearbejdet på katalogiseringstidspunktet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 36,5 mm.

Antal besøg: 939