2 LOMMEURE, inklusive Longines, sølvkasser, 1800/2000 århundrede.

365636. 2 LOMMEURE, inklusive Longines, sølvkasser, 1800/2000 århundrede.

Bedstemors ur umærket, udvendig diameter ca 3,5 cm.
Longines lommeur, udvendig diameter ca 4,7 cm.

Slitage, skader, gravering, urskive med retoucheringer. Urværk virker ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 915