VINCENT WEBER (1902-1990). Julevindue.

3656112. VINCENT WEBER (1902-1990). Julevindue.

Vincent Weber (1902-1990), julevindue, farvesilketryk, 1965, signeret, dateret og nummereret, eksemplar 12/60, ca. 30,5 x 39,5 cm, indrammet bag glas, med ramme ca. 42,5 x 50,5 cm.

Minimalt beskidt, ikke indrammet, undersøgt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 436