SKRIVESKAB, med vitrine, engelsk stil, 20. århundrede.

36490. SKRIVESKAB, med vitrine, engelsk stil, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig, længde 91, bredde 37, højde 195,5 cm.

Slitage, ridser/mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser/mærker.

Antal besøg: 1.145