SOFA og LÆNESTOL, neo-rokoko stil, 20. århundrede.

36476. SOFA og LÆNESTOL, neo-rokoko stil, 20. århundrede.

Skåret dekoration, dybt syet bagside. Længden på sofaen er ca. 197 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 981