PABLO PICASSO. Litografi.

PABLO PICASSO. Litografi.
364506. PABLO PICASSO. Litografi.

L'Ecuyère, 1960, signeret i trykket, fra et unummereret oplag på 1000 eksemplarer. ca 50 x 65 cm LITTERATUR: Bloch 999.

Ikke undersøgt uden for rammen. forskellige smådyr bag glasset. Brugsslitage.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besøg: 4.438