FREDDY WULFF. Abstrakt sammensætning.

3643401. FREDDY WULFF. Abstrakt sammensætning.

Freddy Wulff, abstrakt komposition., olie på lærred, 1976, signeret og dateret, med smal ramme, ca. 100 x 82 cm.

Lette tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lette tegn på slid.

Antal besøg: 485