VÆGLAMPER, 1 par, til hver to stearinlys, 20. århundrede.

36419. VÆGLAMPER, 1 par, til hver to stearinlys, 20. århundrede.

Højde ca 45 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 45 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 737