KYSTE, 4 stk, 1800-/1900-tallet.

363434. KYSTE, 4 stk, 1800-/1900-tallet.

Delvist beklædt med stof med maleri.
Længde ca 15,5 -23 cm.

Slitage, skader, nøgler mangler. Der mangler sandsynligvis en lås.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 15,5 -23 cm.

Antal besøg: 865