GANDOLFI PRÆCISIONSKAMERA.

GANDOLFI PRÆCISIONSKAMERA.
3631432. GANDOLFI PRÆCISIONSKAMERA.

Halvpladekamera fra midten af det 20. århundrede af Gandolfi med mahogni konstruktion og sort læderbælge, sammen med en Thornton Pickard Triple „Imperial“ Extension. (2).

Mangler linser og kan ikke garantere, at alle originale dele er til stede, generelt slid/mærker, uprøvede og sælges som vist.

Tema

Cameras

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Cameras

Antal besøg: 898