SOFABORD, anden halvdel af det 20. århundrede.

362810. SOFABORD, anden halvdel af det 20. århundrede.

Røgfarvet glasskive på messingbund. Længde 140, bredde 80, højde 49 cm.

Slitage, ridser og buler. Skive med afvisning og Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 889