BORDUR, dekor af ørne, patineret gips, 20. århundrede.

361999. BORDUR, dekor af ørne, patineret gips, 20. århundrede.

Højde ca 40 cm.

Slitage, mindre dekorative skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 40 cm.

Antal besøg: 1.920