HJØRNESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

36197. HJØRNESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig. Længde 95 dybde 58 højde 189.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 7.424