THOMAS FREDERICK COLLIER (BRITISK, 1825-1885).

3618110. THOMAS FREDERICK COLLIER (BRITISK, 1825-1885).

Stilleben af blomster og fuglerede
signeret og dateret 1873' (nederst til højre), akvarel
38 x 26 cm.

falmning og misfarvning, men generelt god.

Få foretaget en gratis vurdering!

38 x 26 cm.

Antal besøg: 188