ALBERT GALAIN (19/20. ÅRHUNDREDE).

3612517. ALBERT GALAIN (19/20. ÅRHUNDREDE).

„Par af interiørscener“
Signeret til margen (nederst til højre), farvede tryk
uindrammet, 50 x 38cm sammen med en yderligere gravering af en anden kunstner (3).

Generelt god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

„Par af interiørscener“

Generelt god stand.

Antal besøg: 201