OTTO SEITZ (1846-1912). landskab.

3611114. OTTO SEITZ (1846-1912). landskab.

Otto Seitz (1846-1912), landskab, olie på lærred, anbragt på pap, signeret i rødt nederst til venstre, ca. 15,5 x 20 cm, med ramme ca. 29 x 34 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 489