CITRA, Harpeleik-Zither, 20. århundrede.

360938. CITRA, Harpeleik-Zither, 20. århundrede.

Mærket Harpeleik-Zither, Qualitäts-Fabrikat, IMPORT. I den medfølgende originale æske. 52 x 42 cm.

God stand, en streng mangler, skader og reparationer med tape på pap.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 15.931