SYDAMERIKANSK SKOLE (20. ÅRHUNDREDE).

3607798. SYDAMERIKANSK SKOLE (20. ÅRHUNDREDE).

'Sierra Madre, mexicansk figur siddet'
olie på lærred
100 x 75 cm (39,5 x 29,5 tommer).

Generelt god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

olie på lærred

Generelt god stand.

Antal besøg: 580