360669. MANCHELKNAPPE 1 par og KNAPPER 1 par, 14k guld med perlemor og blå sten, diverse mestre, 1900-tallet.
1 par manchetknapper stemplet HF 585, diameter ca 1,5 cm.
1 par knapper, stemplet ELW 585, diameter ca 9 mm.
Samlet vægt ca 8,6 gram.
Brugsslitage.