JULES NOËL. Vaskesko, akvarel og råhvid, signeret.

360484. JULES NOËL. Vaskesko, akvarel og råhvid, signeret.

ca 36 x 25 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 36 x 25 cm.

Antal besøg: 1.812