PETER NUTTALL (BRITISK, 1943-2011).

3604821. PETER NUTTALL (BRITISK, 1943-2011).

'Dame spiller en violin'
signeret og dateret '83 (nederst til højre), akvarel
45 x 42 cm.

nogle banker på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

'Dame spiller en violin'
45 x 42 cm.

nogle banker på rammen.

Antal besøg: 393