WILLIAM ADOLPHUS KNELL (BRITISK, 1802-1875).

3603203. WILLIAM ADOLPHUS KNELL (BRITISK, 1802-1875).

„Både ude i Choppy Sea“
signeret (nederst til højre), olie på plade
22 x 14 cm (8,5 x 5,5 tommer).

god original stand, har brug for en god rengøring.

Få foretaget en gratis vurdering!

„Både ude i Choppy Sea“

Antal besøg: 204